Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Rüyada Erkek görmek

Rüyada erkek kimse görmek, fazilet ve genislige ve kudret ve takvaya işaret eder.

Rüyada görülen erkek eger taniniyorsa, yine o kimse ile yahut onun adasi ile ya da halktan onun benzeri ile yorumlanmıştır. Bir kimse rüyada tanidigi bir adam görse, o damdan yahut onun benzerinden ya da adasi bulunan bir kimseden bir sey ümit eder. Eger o adamdan bir cevher alirsa umdugu seye kavusur. Eger bir gömlek alsa ve kendisi de hükümet erkanindan olsa o adamdan memuriyet için söz alir. Eger ip alsa, o ip de yine söz almaktir.

Surasi bilinmelidir ki, rüyada görülen insan, keramete işarettir. Insan sinifindan her biri için kendisine mahsus yorum vardir. Bundan dolayi melikleri görmek, galip gelmeye; hakimleri görmek, muhakemeye; valileri görmek, korku ve siddete; askeri görmek, yolculuga; sanatkari görmek, onun imal ettigi seye ve rizka; kadini görmek, sefkate; salih kimseleri görmek, ibadete işarettir.

Salih bir kimseyi görmek, hayvan ve kuslardan salih bir seye yorumlanir. Iyi hayvanin yahut kusun çok hayirli bir insana yorumlandigi gibi. Zira insanda kuslara ve hayvanlara benzeyen ahlak ve tabiat vardir.

cübbeli ahmet hoca sohbetleri

373 Defa Görüntülendi

Did you like this? Share it:
Rüyada Yemek görmek
Rüyada Kadın görmek

BENZER KONULAR

BİLGİLER
tarafından 07 Şubat 2013 - 16:28 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 698 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Did you like this? Share it:
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
Boşbırak
:
Yorumunuz
:

Ara Bul
Hızlı Menu
 

Namaz Vakitleri
Son Yazılar
Top 10
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
Anket
Sitemiz Nasıl Olmuş?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Toplist25 TOPlist TOPlist